Vasario 17 – 19 dienomis Nacionalinė moksleivių akademija kviečia į Žiemos sesiją 2021!

Dėl šalyje paskelbto karantino šiais metais tradicinė NMA Žiemos sesija keliasi į virtualią erdvę, tačiau susitikimai bus ne mažiau vertingi. Septynių sekcijų vadovai paruošė įdomias dalykines programas biochemijos, chemijos, fizikos, ekonomikos, matematikos, informatikos bei lietuvių filologijos sričių moksleiviams – laukia net 4 akademinės valandos kiekvieną sesijos dieną, o popietės renginių metu mokiniai susitiks su poetu, publicistu, teatro ir kino režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu, ilgamečiu NMA sesijų dėstytojų Ričardu Jankausku ir netgi dalyvaus virtualioje ekskursijoje į CERN (European Organization for Nuclear Research) laboratoriją.

NMA Žiemos sesijos 2021 programa

Į Nuotolinę NMA Žiemos sesiją yra kviečiami VISI Nacionalinės moksleivių akademijos 9 – 12 klasių mokiniai bei lietuvių filologijos ir matematikos 7 – 8 klasių mokiniai.

Taip pat šiais metais sesijoje turės galimybę dalyvauti didesnis talentingų Lietuvos moksleivių būrys – pakviesime ne tik akademikus, bet ir gabius mokinius iš įvairių Lietuvos vietovių, dar nesimokančius Nacionalinėje moksleivių akademijoje. Mokykloms, kurios aktyviai bendradarbiauja su NMA, buvo išsiųsti kvietimai į šią sesiją deleguoti kelis savo mokinius.

Moksleiviai, norintys dalyvauti Žiemos sesijoje 2021, iki vasario 10 dienos turi užpildyti šią registracijos formą.

Dėkojame mūsų rėmėjams – jų dėka sesija mokiniams bus visiškai nemokama!

Likite sveiki ir iki virtualaus susitikimo!

NMA komanda