Užpildyk anketą ir tapk Nacionalinės moksleivių akademijos dalimi!

Esi žingeidus, motyvuotas ir nori sužinoti daugiau, negu numato mokyklos programa? Nori tobulėti ir susirasti bendraminčių iš visos Lietuvos? NMA kviečia prisijungti ir mokytis iš geriausių Lietuvos universitetų dėstytojų, mokytojų, NMA absolventų, šviesiausių Lietuvos užsienio kultūros, politikos ir mokslo asmenybių. Nedelsk – junkis prie mūsų!

Kaip prisijungti?

⦁ Iki spalio 7 dienos pagal savo amžiaus grupę pasirink labiausiai dominančią vieną ar dvi sekcijas ir užpildyk anketą čia.

5-6 klasės mokinius priimame į matematikos ir informatikos sekcijas;
7-8 klasės mokinius priimame į matematikos, informatikos ir lietuvių filologijos sekcijas;
9-11 klasės mokinius priimame į biologijos ir biochemijos, chemijos, ekonomikos, informatikos, fizikos ir nanotechnologijų, lietuvių filologijos bei matematikos sekcijas.

⦁ Registracija laikoma užbaigta tik po to, kai pervedamas vienkartinis negrąžinamas 15 eurų registracijos mokestis.

Nacionalinė moksleivių akademija
Įstaigos kodas 300628321
A/S LT197300010104583271, AB „Swedbank“
Mokėjimo paskirtis: už Vardenį Pavardenį, registracijos mokestis

⦁ Spalio 10-15 dienomis gausi laišką, kuriuo pranešime, ar esi priimtas mokytis Nacionalinėje moksleivių akademijoje.

Mokymasis Akademijoje vyksta nuotoliniu būdu ir yra skirstomas į du semestrus. Kiekvieną semestrą už užduotis ir jų taisymą imamas mokestis. Semestro mokslo mokestis (60–85 EUR) priklauso nuo atitinkamai sekcijai siunčiamų užduočių skaičiaus. Užduočių skaičius nevienodas. Apie semestro kainą ir užduočių siuntimo grafiką kiekvienas mokinys bus informuotas laišku, kai įstos į NMA.
Taip pat NMA mokiniams rengiamos dvi tradicinės sesijos – Žiemos sesija Vilniuje (vasario mėn.) ir Vasaros sesija Nidoje (rugpjūčio 16-26 dienomis), bei organizuojami laboratoriniai bandymai gamtos mokslų atstovams.

Laukiame Tavęs Nacionalinėje moksleivių akademijoje!