NMA muzikos sekcija skelbia atrankas į Vasaros sesiją 2022!

Ar kada pagalvojai, jog galima kombinuoti intensyvų darbą bei pačias geriausias atostogas? NMA Vasaros sesijose tai tampa įmanoma! Nekantraujame susitikti Druski-ninkuose rugpjūčio 16-26 dienomis, todėl jau skelbiame MUZIKOS SEKCIJOS atrankas į pačią geriausią talentingų mokinių vasaros stovyklą – NMA Vasaros sesiją 2022!

Šioje stovykloje susirenka mokslui ir muzikai gabūs mokiniai, kurie sesijos metu tobulėja siela, kūnu ir protu: dalyvauja dalykinėse paskaitose, asmenybės ugdymo užsiėmimuose, vakaro renginiuose su žymiausiais pašnekovais ar atlikėjais. Viena iš disciplinų, kurios galima mokytis šios stovyklos metu – muzika! Muzikiukams NMA Vasaros sesijos metu suteikiamas įvairialypis ugdymas: specialybės, kamerinės muzikos bei choro užsiėmimai; asmenybės ugdymo paskaitos (galima rinktis iš šokio, teatro, meno istorijos ir kt. disciplinų); tarpdisciplininis bendravimas su kitų sekcijų mokiniais (chemikais, fizikais, informatikais ir kt.) Be viso to, Vasaros sesijos 2022 metu laukia mažiausiai 2 koncertai! Muzikiukams dėsto „Trio agora“ –  Žilvinas Brazauskas (klarnetas), Natania Hoffman (violončelė) ir Robertas Lozinskis (fortepijonas).

 

TAD KVEIČIAME MUZIKAI GABIUS, VISŲ KLASIKINIŲ INSTRUMENTŲ, DAINAVIMO BEI DIRIGAVIMO SPECIALYBIŲ 7-11 KL. MOKINIUS!

Kaip prisijungti?

I turas – video įrašas (siųsti iki 2022 m. birželio 2 d.):

  • Du skirtingų charakterių (muzikos stilių) kūriniai
  • Bendra trukmė – 8 – 12 min.
  • Vaizdo įrašas turi būti neredaguotas, filmuotas viena kamera
  • Registracijos anketa – https://forms.gle/AzSJvumfxWaomGRY8

 

II turas – nuotolinis pokalbis (2022 m. birželio 4 d.)

Sesijos kaina – 350 Eur. Suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas (10 d.).

Lauksime talentingųjų muzikiukų įrašų ir iki susitikimo NMA Vasaros sesijoje 2022 – jau rugpjūčio 16-26 d. Druskininkuose!


Rėmėjai: