Nacionalinė moksleivių akademija - Vilniaus knygų mugėje!

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Nacionalinė moksleivių akademija kviečia į diskusiją „Ką skaito moksleiviai?“

Diskusijoje su plataus akiračio jaunaisiais skaitytojais – Nacionalinės moksleivių akademijos mokiniais, lietuvių filologijos ir kitų sekcijų atstovais – bus aiškinamasi, kokią literatūrą renkasi iš tiesų daug skaitantys gabūs mokiniai, kaip jie atranda knygas ir ko jose ieško, už ką vertina klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių ir pasaulio literatūrą. Diskusijoje bus siekiama išsiaiškinti, koks yra daug skaitančių moksleivių literatūrinis skonis, iš kur radosi jų knygų alkis, kaip jiems pavyksta suderinti knygą ir ekraną. Mūsų tikslas – rasti atsakymus į klausimą, kodėl vis dar verta skaityti literatūrą šiais ekrano viešpatavimo laikais.

Diskusija skirta visiems skaitytojams, ypač mokiniams ir jų tėvams. Į ją bus kviečiami įsitraukti visi – renginys nebus filmuojamas, tad kiekvieno dalyvio įžvalgos taps saugios diskusijos aplinkoje.

Diskusiją moderuos Nacionalinės bibliotekos Lituanistikos skyriaus vadovas, NMA Filologijos sekcijos vadovas dr. Dainius Vaitiekūnas.
 

Kur?

Kada?

Trukmė?

5.5 salėje, Vilniaus knygų mugėje (Parodų centras „LITEXPO“, Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 26 d., 14 val.

45 minutės