Įvyko NMA matematikos olimpiada 5 - 8 klasių mokiniams

Gruodžio 3 dieną Kauno technologijos universiteto XI rūmuose po dviejų metų pertraukos vyko NMA matematikos olimpiada 5-8 klasių mokiniams. Matematinėse varžybose dalyvavo net 560 mokinių iš 28 Lietuvos vietovių! Kiekvienoje amžiaus grupėje tarpusavyje rungtyniavo daugiau kaip pusantro šimto jaunųjų matematikų.

Kompetentinga vertinimo komisija kruopščiai ištaisė visų vaikų darbus ir išrinko po 10 nugalėtojų kiekvienoje amžiaus grupėje.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus! Jais tapo:

Šią dieną vaikams buvo pasiūlyta ne tik išspręsti penkias sunkias užduotis, bet ir užsiimti įdomia edukacine veikla. Dalis mokinių praplėtė savo matematinį akiratį ir šį bei tą sužinojo apie grafus (užsiėmimą vedė mokytoja metodininkė Aleksandra Orlova), dalis stebėjo įdomius chemijos eksperimentus (užsiėmimą vedė KTU Studentų mokslo draugijos savanoriai), o kiti turėjo galimybę stebėti fizikos reiškinius programoje „Šviesos“ (užsiėmimą vedė doc. dr. Živilė Rutkūnienė ir  dr. Benas Urbonavičius).

Iškilmingas olimpiados uždarymas vyko KTU „Santakos“ slėnyje. Visiems nugalėtojams buvo įteikti diplomai bei leidyklos „Šviesa“ ir Nacionalinės moksleivių akademijos įsteigti prizai.

Dėkojame olimpiados rėmėjams – leidyklai „Šviesa“ ir ilgamečiam partneriui – Kauno technologijos universitetui už NMA iniciatyvų palaikymą bei visokeriopą pagalbą jas realizuojant.